د, 10/13/1400 - 09:46 سعید چابوک
همایش سرباز ولایت «گرامیداشت ایام ۹ و ۱۳ دی»

مرکز بسیج فرهنگیان حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش برگزار کرد:

همایش «سرباز ولایت»؛ آیین گرامیداشت حماسه ۹ دی و سالروز دومین سالگرد شهادت سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» از سوی مرکز بسیج فرهنگیان حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، صبح امروز آیین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و حماسه نهم دی ماه، از سوی مرکز بسیج فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش با حضور مصطفی عطاران؛ مشاور وزیر، سردار الله کرم و جمعی از بسیجیان فرهنگی در محل سالن اجتماعات ساختمان شهید رجایی برگزار شد.

در این آیین عطاران، محبت به خانواده شهدا و زیر دستان و رسیدگی به محرومین را از ویژگی های «سردار شهید قاسم سلیمانی» دانست وتصریح کرد: ۹ دی روز بصیرت است که در آن ویژگی های «مکتب سلیمانی» برای مردم آشکار شده است.

جانشین فرمانده مرکز بسیج فرهنگیان حوزه ستادی افزود: دشمنان در فتنه ۸۸ به بخشی از مردم آدرس غلط دادند وساده دلان فریب کسانی را خوردند که خود را دوست انقلاب می دانستند که این نتیجه بی بصیرتی بود.

مشاور وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: «مدرسه شهید سلیمانی» انسانهای بصیر تربیت می کند. کسانی که در مواقع حساس، قدرت تصمیم گیری صحیح و به موقع را دارند.

عطاران با اشاره به ویژگی های رفتاری شهید سلیمانی در برخورد با مشکلات، گفت: آنچه که شهید سلیمانی در خود نهادینه کرده بود تصمیم گیری به موقع این شهید وایفای نقش صحیح در تنگناها بود.

وی ادامه داد: کسی که پیرو مکتب شهید سلیمانی است اهل استقامت است ومیدان را خالی نخواهد کرد

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.