سه شنبه, 02/07/1400 - 09:35 saeed
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان هرمزگان مطرح کرد؛

تهیه و توزیع بیش از 3 هزار بسته معیشتی در بین خانواده‌های بی‌بضاعت

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان هرمزگان گفت: به همت بسیجیان فرهنگی استان بیش از 3 هزار بسته معیشتی در بین خانواده‌های بی‌بضاعت (به‌ویژه دانش‌آموزان) تهیه و توزیع شد.

 

 

 

حسن آزادی در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان در ارتباط با اقدامات انجام شده سازمان بسیج فرهنگیان استان در خصوص نهضت کمک مؤمنانه در سال 99 اظهار کرد: از اواخر خرداد و اوایل تیر ماه سال گذشته که موضوع کمک‌های مؤمنانه مطرح شد بحث سازماندهی کانون‌هایی بسیج فرهنگیان با هماهنگی مدیرکل آموزش و پرورش استان در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با مشارکت 22 کانون فرهنگیان استان در مناطق مختلف کارگاه‌های تولید ماسک راه‌اندازی شد. همچنین در چند مرحله با مشارکت بیش از 800 فرهنگی، اماکن عمومی و مدارس ضدعفونی و گندزدایی شدند.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان هرمزگان تهیه و توزیع بیش از 3 هزار بسته معیشتی در بین خانواده‌های بی‌بضاعت (به‌ویژه دانش‌آموزان) را بخشی دیگر از اقدامات سازمان بسیج فرهنگیان استان دانست.

آزادی در ادامه به فعالیت‌های انجام شده در قالب پویش لبخند رضایت اشاره کرد و گفت: با تخصصی‌تر شدن کمک‌ها در بخش آموزشی فعالیت‌ها به چند بخش تقسیم‌بندی شد. تقدیر از معلمان فداکار که در ایام کرونا و با وجود سختی و مشقت فرآیند آموزش را ادامه دادند و تهیه و توزیع محتواهای آموزشی برای کمک به معلمان و دانش‌آموزان بخشی از فعالیت‌ها در قالب پویش لبخند رضایت بود.

وی افزود: پس از بررسی‌های انجام شده و شناسایی مناطق صعب‌العبور که به اینترنت دسترسی نداشتند 52 معلم در قالب گروه‌های جهادی به‌صورت حضوری به این مناطق اعزام و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در فضای باز آموزش دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل را بر عهده گرفتند.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان هرمزگان در پایان تهیه و توزیع 60 دستگاه گوشی تلفن همراه، 125 تبلت، حدود یک هزار و 500 بسته لوازم‌التحریر و تأمین هزینه اینترنت دانش‌آموزان بی‌بضاعت را از دیگر فعالیت‌های انجام شده در بحث پویش لبخند رضایت عنوان کرد.

انتهای پیام

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)