شماره مطلب: 19576

جلسه هماهنگی اعتکاف دانش آموزی

جلسه هماهنگی اعتکاف دانش آموزی هرمزگان

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ؛احمد مهرانی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی عبادت اعتکاف را به جان خریدن ریاضتی همراه با شوق و رغبت برای ارتقای معنویت توصیف کرد و افزود: عشق وصف‌ناپذیر جوانان به اعتکاف پس از انقلاب اسلامی که امروز در مساجد و دانشگاه‌ها و مدارس سراسر کشور نمود دارد، باید بعنوان فرصتی ارزشمند قدر دانسته شود.

 

وی  برنامه‌ریزی هوشمندانه و آسیب‌شناسی متناسب با روح و معنای اعتکاف را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: در برنامه‌ریزی‌ها اصل باید بر نزدیک کردن ذهن و دل معتکف به خداوند و در مقابل انقطاع از جنجال‌ها و حاشیه‌های متعارف جامعه و زندگی باشد.

 

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان هرمزگان همچنین گفت: این مراسم که ویژه دانش آموزان 13 تا 17 ساله است در تاریخ 25 الی27 ماه مبارک رمضان در مساجد قدس و کوثر بندرعباس ویژه دانش آموزان دختر و پسر برگزار خواهد شد.

 

وی در پایان اظهارکرد: دانش آموزان متقاضی می توانند برای ثبت نام در ساعات 17 الی 20 به  صورت حضوری به آستان مقدس امامزاده سید مظفر و یا به نشانی www.ayandesazan.net مراجعه نمایند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.